www.ebruli.fforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.ebruli.fforum.biz

Yazmak için yaşamak gerekmez,an gelir sadece yüreğe dokunur, o da yeter …

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapMisafir Defteri
Dalgaları Aşmak
tıklayınız
Kardeşini Seç
tıklayınız
En son konular
» Yağmur Yağmasaydı ...
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 11:50 am tarafından Ebruli

» BeşiktAşk
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 3:06 pm tarafından aysem

» Söylediler ve öldüler ..
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 3:03 pm tarafından aysem

» Duz Mantik
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 2:59 pm tarafından aysem

» Ben hüzünlerle sevdim şiirleri
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 8:38 pm tarafından Ebruli

» ---OYUN---
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 11:19 pm tarafından elinin_koru

» Sisyphos Söylencesi
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 10:57 am tarafından Ebruli

» Pencere ...
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 12:56 pm tarafından Ebruli

» KALBİM UNUT BU ŞİİRİ
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:16 pm tarafından Ebruli

Haberler
Günlük burcunuz
Günlük Burç
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 31 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: asre

Kullanıcılarımız toplam 333 mesaj attılar bunda 171 konu
En iyi yollayıcılar
Ebruli
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Vote_lcapBen hüzünlerle sevdim şiirleri Voting_barBen hüzünlerle sevdim şiirleri Vote_rcap 
aysem
Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Vote_lcapBen hüzünlerle sevdim şiirleri Voting_barBen hüzünlerle sevdim şiirleri Vote_rcap 
billycan
guyana
wisewise
elinin_koru
Nomad
ercan-ergen
ReBeLLa
alicee

Ben hüzünlerle sevdim şiirleri

YazarMesaj
Ebruli
Admin
Admin
Ebruli

başarı sistemi : 2

Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Empty
MesajKonu: Ben hüzünlerle sevdim şiirleri   Ben hüzünlerle sevdim şiirleri Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 8:38 pm

Ben hüzünlerle büyüttüm kendimi
Küçükken gamzelerim vardı benim
Büyüdükçe hüzne sattım hepsini...

benim yüreğimdi.

Kocamandı...

Yıllardır içinde taşıdığı sevgiler kadar büyümüştü.

Aldım elime...

Çok ağırdı.

Baktım içine nedir bunca ağırlığı yapan diye.

Can(m) kırıklıklarıyla doluydu. Hüzün, acı, hayal kırıklığı, inançsızlık, değersizlik, aldatılmışlık renklerinde.

Yüreğimi tekrar kafesine yerleştirmek istedim, sığmadı.

Bulduğum yere koyup, arkama bakmadan koşup uzaklaşmak istedim.

Bırakamadım...

Yüreksiz yaşamayı göze alamadım.
https://ebruli.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası